Výroba tapet a fototapet na mír

Chcete oživit interiér své prodejny, kanceláře nebo domácnosti? Nechte si zhotovit tapetu s vlastním motivem! Dodejte nám konkrétní námět, fotografii nebo nám sdělte svou představu. Náš tým profesionálních grafiků už se postará o finální vzhled.
Přidejte se mezi našich 1.000+ spokojených klientů i vy

Tapety, které jsou odolné, ekologické a omyvatelné!

Oblíbená ilustrace, vlastní kresba, logo firmy, profesionální fotografie nebo jen hrubá představa – všechny tyto podklady dokážeme proměnit v dokonalou tapetu. S ní pak snadno odlišíte prostory své firmy nebo domácnosti od ostatních. 

 

Technologie latexového tisku zajistí, že tapety vydrží věčnost. Mezi další benefity patří, že tapety:

 

 

  •  jsou omyvatelné
  •  mají atest nehořlavosti 
  • vznikají ekologicky šetrnou produkcí 
  • mají hladký, nebo strukturovaný povrch 

 

Během naší několikaleté praxe jsme navázali spolupráci také s interiérovými designéry a grafickými studii. Naše tapety zdobí také několik hotelů a veřejných prostor. A právě díky všem těmto zkušenostem jsme profesionály v oboru.

Orientační ceník tapet na míru

Kolik bude vaše vysněná tapeta stát? Podívejte se na náš orientační ceník. Pokud chcete mít konkrétnější představu, pošlete nám nezávaznou poptávku. Obratem pro vás připravíme cenovou nabídku. 

 

*ceny jsou uvedeny bez DPH 

*zakázky realizujeme od 1 200 Kč bez DPH

Tapety na míru
2-9 m²
650 Kč/m²
10-30 m²
560 Kč/m²
nad 30 m²
individuální cena

Nemáte zkušenosti s lepením tapet? Rádi vám zajistíme profesionální instalaci! Dojedeme za vámi kamkoliv v okruhu 50 km od Prahy a Pardubic. V případě větší zakázky zajišťujeme instalaci po celé ČR.

postaráme se o každý detail

Výroba tapet na míru

Ať už máte konkrétní motiv, nebo jen představu, náš tým špičkových grafiků pro vás připraví originální návrh. Tapetu zhotovíme v libovolném rozměru. Může tak pokrývat celou stěnu, nebo pouze její část jako obraz.

Tapeta z vlastní fotografie

Fototapeta podle fotografie dokáže podtrhnout vaši značku nebo vystihnout vaše služby. V hotelovém pokoji nebo interiéru domácnosti zase může vytvořit jedinečnou a útulnou atmosféru.

Od návrhu po nalepení

Probereme s vámi vaši představu, připravíme originální grafický návrh, vyrobíme tapetu a profesionálně vám ji nalepíme. S námi nebudete na nic sami.

Omyvatelné a ekologické

Technologie latexového tisku se stará nejen o živé barvy, ale přináší také další benefity. Díky nim se dá tapeta jednoduše omýt a je nehořlavá. Rozhodnout se navíc můžete pro hladký, nebo strukturovaný povrch.

podívejte se na ukázky naší práce

co o nás říkají naši klienti

Chtěli byste vlastní tapetu na míru?

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my pro vás připravíme cenovou kalkulaci. Rozhodování pak bude jednodušší!