Zakázková výroba samolepek na míru

Žádná reklama není malá a i jednoduchá samolepka může posílit váš brand. Ať už potřebujete stovky nebo tisíce samolepek, u každé z nich se můžete spolehnout na profesionální zpracování, preciznost, trvalost barev a odolnost.
Přidejte se mezi našich 1.000+ spokojených klientů i vy

Spočítejte si cenu samolepek na našem online kalkulátoru

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Vertical
Horizontal
Kalkulačka samolepek
Shrnutí
Parametr Celkem
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

Samolepky, které vydrží věčnost!

Díky pečlivě voleným technologiím se naše nálepky vyznačují přesností, sytostí a dlouhou životností. Pestrý výběr materiálů navíc umožní jejich přizpůsobení vnitřnímu, nebo venkovnímu využití.

Kulaté, hranaté, řezané, klasické, průhledné nebo reflexní – vytvoříme pro vás přesně takové samolepky, které nejlépe vystihnou vaši značku. Ukažte nám svou představu a my pro vás připravíme konkrétní nabídku.

Samolepky různých velikostí, tvarů i materiálů

Nálepky dodáváme v pruzích, nebo je pro vás ořežeme do požadovaného tvaru. Díky profesionálním tiskařským strojům si naše nálepky navíc zachovají syté barvy i bezchybný vzhled. Stačí si jen vybrat materiál podle způsobu jejich využití.

Nabízíme:
  • PVC samolepky
  • Průhledné samolepky
  • Řezané samolepky
  • Samolepky na zeď
  • Reflexní samolepky, a další…

S reklamními samolepkami půjde vaše značka vidět vždy a všude. Díky profesionální výrobě navíc přivedeme vaši představu k dokonalosti.

postaráme se o každý detail

Grafický návrh

Máte o samolepkách pouze hrubou představu? Náš grafický tým jim dá finální podobu. Kromě tisku nálepek vám totiž rádi pomůžeme i s jejich návrhem. Cena této služby je od 300 Kč bez DPH.

Expresní dodání

Potřebujete reklamní samolepky a už včera bylo pozdě? Využijte naší služby expresního tisku! Vaše nálepky vyrobíme a dodáme do 3 dnů od vytvoření objednávky.

Výběr materiálů i tvarů

Materiál samolepky si snadno přizpůsobíte jejímu účelu a využití. Pokud si s čímkoliv nejste jistí, stačí se na nás obrátit. Rádi vám doporučíme to nejlepší řešení.

Další reklamní služby

Chtěli byste rozšířit povědomí o své značce ještě více? Nezůstaňte pouze u samolepek. Rádi pro vás připravíme i reklamní polepy na auto nebo výlohu prodejny.

podívejte se na ukázky naší práce

co o nás říkají naši klienti

Chcete dát světu vědět o své značce? Využijte našich služeb.

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my pro vás obratem připravíme cenovou kalkulaci