Proměňte firemní auto v pojízdnou reklamu

Polepy na auta představují snadný způsob, jak šířit povědomí o vaší firmě. Jednorázová investice zajistí trvalou reklamu, která osloví nové zákazníky a informuje o vašich službách a produktech.
Přidejte se mezi našich 1.000+ spokojených klientů i vy

Polepy na auta, které nezmění svůj vzhled

Výrobou polepů se zabýváme již 8 let. Polepy zajišťujeme pro rozsáhlé vozové parky nadnárodních firem, ale také pro střední a malé podniky. Díky odolnosti našich fólií za sebou máme celou řadu úspěšných projektů a spokojených klientů.

 

Našim cílem je poskytnout komplexní služby. Zajišťujeme vše – od návrhu originálního designu až po nalepení reklamních polepů na jednotlivé vozy. Díky našim zkušenostem připravíme jedinečné reklamní polepy pro auta i dodávky.

od návrhu až po nalepení

Zkušenosti a znalosti

Máme mnohaleté zkušenosti. Jsme tým odborníků a polepy pro vás nejen navrhneme, ale také vyrobíme a profesionálně nalepíme.

Dlouhá životnost

Naše polepy aut jsou odolné a zvládnou častý provoz. Díky profesionálnímu lepení se navíc nemusíte bát nepřesností nebo vzduchových bublin.

Profesionální instalace

Tým zkušených techniků se postará o polepení vašeho vozu. Vše probíhá v našich specializovaných prostorách v Praze a Pardubicích.

Individuální zakázková výroba

Na základě odborné konzultace vytvoříme grafický návrh podle vašich představ a jeho vzhled přizpůsobíme typu vybraného vozu.

podívejte se na ukázky naší práce

co o nás říkají naši klienti

Zaujala vás naše nabídka?

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my pro vás připravíme cenovou nabídku na míru.