Polepy výloh na míru

Udělejte si z výlohy vašeho obchodu (nebo okna kanceláře) nepřehlédnutelnou reklamu. Díky široké nabídce polepů a našemu originálnímu grafickému návrhu se odlišíte od konkurence a půjdete vidět!
Přidejte se mezi našich 1.000+ spokojených klientů i vy

Materiály a tiskové technologie té nejlepší kvality

S našimi polepy se výloha prodejny (nebo okna kanceláře) stane / stanou výraznou reklamou, která okamžitě zaujme. Zákazníci získají povědomí nejen o vašich produktech nebo službě, ale také si přesně zapamatují, kde vás najít.

 

Nabízíme široký výběr polepů a dokážeme tak pro vás vytvořit jedinečné řešení přímo na míru. Díky vysoké kvalitě materiálů a tiskových technologií s námi vytvoříte nejen originální, ale také designovou výlohu.

Od prvotního nápadu až po realizaci

Grafický návrh na míru

Nevíte, jak by vaše výloha nebo okno kanceláře vypadaly nejlépe? Pošlete nám svou představu a my pro vás připravíme vizualizaci. Návrhy připravujeme již od 300 Kč bez DPH

Široký výběr fólií

Pro výrobu polepů nabízíme celoplošné neprůhledné fólie, OWV děrovanou fólii nebo řezanou grafiku, díky které vyřežeme z fólie jen požadovaný tvar.

Profesionální instalace

Netroufáte si na polep výlohy sami? To chápeme! Proto za vámi přijedeme kamkoliv v okruhu 50 km od Prahy nebo Pardubic a polepy odborně nainstalujeme.

Na míru vašich potřeb

Nevíte, jaký typ fólie bude ten nejlepší? S tím vám poradíme. Náš tým odborníků vše pečlivě posoudí a navrhne vám to nejlepší řešení.

Široký výběr polepů na výlohy

Zajistíme Vám polep výlohy na míru. Z naší široké nabídky fólií si určitě vyberete. Pro výrobu používáme jak základní fólie za skvělé ceny, tak vysoce kvalitní fólie s dlouhou životností. Pro polep obchodů, výloh a kanceláří se používají následující materiály.

podívejte se na ukázky naší práce

co o nás říkají naši klienti

Zaujala vás naše nabídka?

Pošlete nám svou představu a my pro vás připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci.