často se nás ptáte

Finální cenu ovlivňuje celá řada faktorů od velikosti polepu, přes typ fólie až po složitost výroby. Pokud nám však pošlete svou představu, připravíme pro vás cenovou nabídku na míru. A jak na to? Jednoduše nám vše sepište do e-mailu, odešlete na info@nejlevnejsipolepy.cz a my vše zhodnotíme a připravíme kalkulaci. Obrátit se na nás můžete také přes náš poptávkový formulář.

Délka výroby je individuální a odvíjí se od velikosti a náročnosti zakázky. Většinou však zakázku zhotovíme do 7 dní od potvrzení finální podoby. Pokud máte k výrobě objednanou také instalaci, celková délka realizace je obvykle okolo 14 dní.

Zásilky posíláme prostřednictvím kurýrní služby PPL. V případě, že s námi máte domluvenou také instalaci polepů, přijedeme s nimi osobně na vaši adresu.

Ano, instalaci polepů nabízíme. Přijedeme za vámi kamkoliv v okruhu 50 km od Prahy nebo Pardubic. Pokud se jedná o rozsáhlejší zakázku, rádi za vámi dojedeme kamkoliv po celé ČR. Na všem se však dopředu domluvíme.

Grafický návrh mít nemusíte, jsme schopni ho pro vás připravit. Stačí, když nám sdělíte svou konkrétní představu a pošlete potřebná data. Čím detailnější vaše podklady budou, tím snáze se nám bude návrh vytvářet. Podklady se myslí jasná představa o vzhledu, logo firmy v křivkách a fotografie ve vysokém rozlišení. Pokud nic z toho nemáte, můžete využít služeb našich grafiků.

Ano. Polepy dodáváme na přenosové fólii a jejich instalace je snadná. Kromě polepů totiž obdržíte také přesný návod, díky kterému bude lepení hračka. Pokud však máte objednán rozsáhlejší nebo složitější polep, doporučujeme nechat instalaci na nás.

Životnost polepu závisí na fólii, kterou si zvolíte. V naší nabídce najdete základní fólie, které vydrží 2-3 roky, ale také vysoce kvalitní fólie, které mohou sloužit 7-10 let. Celková životnost se navíc vždy odvíjí nejen od kvality fólie, ale také od místa, kde je polep instalován a jaké vlivy na něj působí.

Polepy montujeme při teplotách nad 12 °C, aby mělo lepidlo potřebné vlastnosti a fólie optimálně přilnula. Co se týče přípravy výlohy, před instalací ji postačí řádně umýt. Stejně je tomu v případě auta. To však umyjte pouze klasickým způsobem, tedy BEZ nanášení vosku! Vosk na karoserii vozu znemožňuje přesnou a důkladnou instalaci polepů.

Nevíte, jaký typ polepu je pro vás nejvhodnější? Chcete pomoci s grafickým návrhem? Rádi byste měli představu o ceně?

Napište nám! Se vším vám poradíme a pomůžeme.